Historie firmyBussiness partner

Naše společnost je auto­­ri­zo­va­ným distri­bu­to­­rem těchto zna­ček:

Nacházíte se na stránce: Nabídka » O firmě » Historie firmy

Historie firmy

O firmě Datavideomedia

 

Naše společnost vznikla v roce 1999 jako autorizovaný distributor prezentační techniky firem 3M, SANYO, PANASONIC, MITSUBISHI a MW.

V současné době představujeme jednu z významných firem na trhu prezentačních technologií. Vedle kvalitní techniky světoznámých značek nabízíme zejména své know-how získané za dobu své existence a podpořené zázemím a zkušenostmi dodavatelů. Ve vedení firmy je p. Enrico Fiala, který má zkušenosti s projekční technikou již od roku 1992 kdy byl v tzv. „plenkách" projekční techniky v ČR .

Od roku 2003 jsme se stali Business Partnerem firmy Hewlett Packard a za rok 2003, 2004 a 2005 jsme získali titul "Největší autorizovaný prodejce HP projektorů v ČR". Koncem roku 2004 jsme navázali spolupráci také s firmou JVC Professional v oblasti jejich D-ILA projektorů.

Po ukončení výroby projektorů HP v roce 2006 jsme začali spolupracovat s dalšími dvěmi značkami a to ACER a BENQ. Produkty těchto firem aplikujeme především do speciálních zakázek, jako je např. ve školství vybavení výukových učeben počítači, monitory a projektorem . V současné době jsme autorizovaní partneři na úrovni ACER SILVER POINT PARTNER.

Tento rok jsme začali spolupracovat s největším výrobcem LCD panelů do projektorů, firmou EPSON a stali jsme se jejich VI.P partneři ( Visuals Instruments Preferred Partners) .

Naše firma se také úspěšně zúčastňuje výběrových řízení pro státní správu.

Mezi hlavní oblasti naší činnosti patří zejména prodej a pronájem prezentační techniky včetně nezbytných poradenských a konzultačních služeb. Neméně důležitá je i projekce a realizace komplexně vybavených prezentačních sálů, učeben, výukových a školících místností. V oblasti pronájmu se vedle zápůjček techniky pro krátkodobé akce věnujeme instalaci velkých projekcí na výstavních stáncích a zajišťování kompletních konferenčních služeb. Samozřejmostí je rychlý a spolehlivý servis, možnost leasingu a mnoho dalších nadstandardních služeb.

O správnosti nastoupené cesty svědčí mnoho našich spokojených zákazníků. Více o realizovaných projektech se můžete dozvědět v referencích. Naše aktuální certifikace a autorizace můžete vidět zde .

Budete-li potřebovat bližší informace, zavolejte nám, napište nebo se přijďte podívat. Můžeme Vám zaručit, že se pak i Vy stanete jedním z našich spokojených zákazníků.