Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Komplexní řešení » Komplexní řešení » veřejné prostory, zábava

veřejné prostory, zábava

volný čas a zábava , veřejné prostory

V poslední době se stále více setkáváme s velkoplošnými projekčními zařízeními při zábavě - v restauracích, klubech, hernách, na bowlingu na sportovních akcích.

Tento trend je pro mnoho z nás ( možná především mužů ) již běžný - rádi spojíme pěkný hokejový, či fotbalový zážitek se svými přáteli při konzumaci dobrého jídla a dobře vychlazeného piva... . Sledování projekce v prostředí, kde se schází větší počet lidí, dodá také člověku pocit sounáležitosti s okolím a také to je především koneckonců z jedním z důvodů , proč se např. muži rádi setkávají v restauracích, klubech a dalších zařízeních při sledování sportovních zápasů, mistrovství světa v hokeji nebo pohárových zápasů v kopané. Při takových zápasech je nikdo neruší, mohou se plně soustředit na probíhající utkání a společně se radovat z dosažených výsledků a vítězství svého týmu náležitě oslavit - nebo probrat chyby jednotlivých hráčů a od plic si vyřídit své účty s rozhodčím, aniž by svým křikem rušili sousedy v panelovém domě.

Vše si navíc mohou vychutnat na opravdu velké ploše, kterou jim domácí televizor nemůže poskytnout. Projekce je doslova vtáhne do dění na ledě či trávníku. Velkoplošnou projekci ať už ve formě projektoru, či plasmového monitoru vnímáme podvědomě jako nadstandardní službu, vyšší komfort, který nám restaurace, bar nebo jiný zábavní podnik nabízí. Připadá mu, že je součástí širokého obecenstva, se kterým může komunikovat na základě společně prožitého zážitku.

Velkoplošná projekce se postupně stává standardem lépe vybavených zařízení. Je to investice, která se však provozovatelům těchto zařízení vrací formou zvýšené návštěvnosti a delším pobytem hostů. To je v poslední době umožněno podstatným zvětšením světelného výkonu projekčních zařízení při současném snížení ceny. Velkoplošná projekční zařízení jsou tak lépe dostupná podnikatelům, kterým leží na mysli zájem jejich zákazníků.

Neméně důležitou věcí je samozřejmě i dostatečně kvalitní způsob ozvučení prostor a velmi dobrá kvalita zdroje televizního, případně satelitního signálu.

Nejde jen o módní záležitost. Velkoplošná projekce v restauracích a barech je zajímavá jak pro návštěvníky těchto zařízení, tak i z hlediska jejich provozovatele.