Nacházíte se na stránce: Nabídka » Prodej a pronájem » Komplexní řešení » Komplexní řešení » pronájem presentační techniky

pronájem presentační techniky

pronájem presentační techniky

Projekční a prezentační technika se v našem životě stále více objevuje - ať už na školách, v restauracích- ale nyní se již stává důležitou složkou konferencí, firemních prezentací , ale i veletrhů a výstav .

Dále se stále častěji používá při různých kulturních a společenských akcích , při sportu a jelikož je pro mnoho z našich klientů nerentabilní ( jak z důvodu krátké doby použití , tak např. větší cenové náročnosti ) je pronájem tím nejlepším způsobem zajištění techniky .

Jsme schopni zajistit technické vybavení pro konference , kongresy , společenské a kulturní akce, firemní prezentace apod.

Mezi produkty , které nabízíme patří data a videoprojektory , plazmové obrazovky, projekční plátna , konferenční systémy , tlumočnická technika , videokonference, audio technika atd. ... .

Pronájmem od firmy DATA-VIDEO-MEDIA získáváte velmi kvalitní audiovizuální techniku spolu se špičkovými službami našich techniků . Upřednostňujeme individuální přístup k potřebám zákazníka !